Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 11:07
 
50 okula çocuk oyun grubu yapılıyor
Kızıltepe merkezinde ve kırsal mahallelerde her mahalleye bir çocuk oyun grubu kazandıran Kızıltepe Belediyesi, okul bahçelerine çocuk oyun grubu kurarak öğrencileri sevindirmeye hazırlanıyor.
GÜNCEL Haberi
50 okula çocuk oyun grubu yapılıyor

Kızıltepe merkezinde ve kırsal mahallelerde her mahalleye bir çocuk oyun grubu kazandıran Kızıltepe Belediyesi, şimdide okul bahçelerine çocuk oyun grubu kurarak öğrencileri sevindirmeye hazırlanıyor.

 

Çocukların daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda oynamalarını sağlamak adına merkez ve kırsal mahalle okulları olmak üzere belirlenen 50 okula çocuk oyun grubu yapımına başlandı. 24 Kasım, Düğürk, Yaşar, Süleyman Demirel ilkokulları ve Furkan Doğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi olmak üzere 5 okula çocuk grubu kurulurken diğer okullarda da çalışmalar devam ediyor.

 

Öğrencilerimize ders aralarında keyifli vakit geçirebilecek bir alan oluşturabildiğimiz için çok mutluyuz diyen Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Mehmet Yüzer “ 50 okulumuza çocuk oyun grubu yapıyoruz. 5 okulumuzun çocuk oyun grubunu tamamladık diğer okullarımızınkini de kısa zamanda tamamlayacağız.” dedi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: 50, okula, çocuk, oyun, grubu, yapılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı