Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 23:54
 
Bakan Kasapoğlu: Kızıltepe’de spor hamlesi başlatacağız
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yolları çukurlarla donatanların 31 Mart’ta halktan kırmızı kart alacaklarını söyledi. Bakan Kasapoğlu Kızıltepe’de spor hamlesi başlatacaklarını ifade ederek 10 tane mahalleye semt sahası yapacaklarını anlattı.
POLİTİKA Haberi
Bakan Kasapoğlu: Kızıltepe’de spor hamlesi başlatacağız

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu,  yolları çukurlarla donatanların 31 Mart’ta halktan kırmızı kart alacaklarını söyledi. Bakan Kasapoğlu Kızıltepe’de spor hamlesi başlatacaklarını ifade ederek 10 tane mahalleye semt sahası yapacaklarını anlattı.

 

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi program için Mardin ve ilçelerini gezdi. Ksapoğlu’nun son durağı Kızıltepe’de AK Parti seçim ve koordinasyon merkezi oldu. Kasapoğlu burada partililer tarafından karşılandı. Bakan Kasapoğlu partililere seslendi.  Kasapoğlu, “İnşallah bugüne kadar bizlerin, sizlerin oylarını alıp istismar eden, inşa etmek yerine, yıkmakla, tahribatla uğraşanlara inat 31 Mart günü Şükrü başkanı Kızıltepe’de,  Vejdi  başkanı  Mardin Büyükşehir Belediyesinde göreceğiz. Yolları çukurlarla donatanlar, yolların altına mayın döşeyeneler,  bomba döşeyenler artık 31 Mart’ta sizden o gereken cevabı o kırmızı kartı alacaklar.”  dedi.

 

Kızıltepe’de spor hamlesi başlatacaklarını belirten Bakan Kasapoğlu, “Gençlerimizin canına kıyan, ruhuna kıyanlara inat biz gençlerimiz için, yarınlarımız için yatırım yapmaya, inşa etmeye devam edeceğiz inşallah.  Kızıltepe’de spor hamlesi başlatacağız. 31 Mart itibariyle spor hamlesi başlatıyoruz. Kızıltepe’mizin 10 tane mahallesine futbol, voleybol ve basketbol semt sahalarımızı yıl sonuna kadar inşa edeceğiz.  2 adet butik havuzumuzu yine Şükrü başkanımla beraber hediye ediyoruz.” diye konuştu.

 

Kasapoğlu programının ardından Kızıltepe’den ayrılarak Mardin merkeze geçti.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Bakan, Kasapoğlu:, Kızıltepe’de, spor, hamlesi, başlatacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı