Haber Detayı
16 Mart 2019 - Cumartesi 11:36
 
Başkan Aydın’dan Trabzon Valisine ziyaret
Mardin Trabzonspor Taraftarları Derneği Başkanı İbrahim Aydın Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nu makamında ziyaret etti.
GÜNCEL Haberi
Başkan Aydın’dan Trabzon Valisine ziyaret

Mardin Trabzonspor Taraftarları Derneği Başkanı İbrahim Aydın Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Aydın, Derneği tarafından yürütülen “Kazanılan Gençlerle Kazanan Türkiye’ye” Projesi hakkında Trabzon Valisi Ustaoğlu’na bilgi verdi.

Trabzon Valisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu ifade eden Başkan Aydın şunları söyledi: “Şu ana kadar Mardin Trabzon arasında yapılan kardeşlik projeleriyle ilgili vali beye bilgi verdim. Vali bey, bundan sonra yapılacak projelerle ilgili ne gerekiyorsa destek vereceklerini ifade etti. Bizde kendisine teşekkür ediyoruz.”

 

Ortahisar Belediye Başkanı Genç, ile ziyaretlerde bulunuldu

Başkan Aydın, AK Partiden Ortahisar Belediye Başkan Adayı olan Ahmet Metin Genç 'in seçim çalışmalarına katılarak kendisine destek verdi. Kardeş şehir Mardin’den Trabzon’da seçim çalışmaları sırasında Başkan Genç ile esnaf ve mahallelerde yapılan ziyaretlerde kendisine eşlik eden Başkan İbrahim Aydın, “Başkanımızla beraber Trabzon’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdik ve şunları gördüm Trabzon insanı Ahmet Metin Genç’e karşı teveccüh ve sevgide bulunduklarını gördüm. Bundan sonra yapılacak olan tüm faaliyetlerde destek olacaklarını  bize aktardı.“ dedi.

 

Ayrıca Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan’ı makamında ziyaret eden Başkan Aydın, Trabzon’da kurulan kardeş derneği başkanı Canan Kalaycı ile görüş alışverişinde bulundu ve bundan sonra yapılacak çalışmalarla ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Başkan, Aydın’dan, Trabzon, Valisine, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı