Haber Detayı
21 Şubat 2018 - Çarşamba 12:53
 
Başkan Murtaza İnan Güven Tazeledi
Mardin’de yapılan Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanlığı seçimini Murtaza İnan kazandı
GÜNCEL Haberi
Başkan Murtaza İnan Güven Tazeledi

Mardin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin olağan seçimli genel kurulu yapıldı. Bir otelde yapılan seçimde 3 adayın listesi yarıştı. Seçim sonunda Murtaza İnan’ın listesi 682 oy alarak güven tazeledi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından 2017 yılı faaliyet raporu, çalışma ve denetim raporları okundu ve oy birliğiyle ibra edildi. Ahmet Atlı, Teyyar Olğaç ve mevcut başkan Murtaza İnan’ın aday olduğu seçimde adaylar yapacakları çalışmaları ve esnafların sorunlarını dile getirerek çözüm önerilerini sundular.

Bin 112 üyenin hazır bulunarak oy kullandığı seçimde kullanılan 982 oyun 682’sini mevcut başkan Murtaza İnan’ın listesi alırken Ahmet Atlı 177, Teyyar Olğaç 107 oy aldı 16 oy ise geçersiz sayıldı.

Yeniden Mardin Esnaf ve Sanatkarlar kredi kooperatifi başkanlığı görevine seçilen Murtaza İnan, genel kurula katılan tüm üyelere, kooperatif genel kurulunun esnafa ve Mardin’e hayırlı olmasını diledi.

Eski dönemlerde olduğu gibi hizmetlerini sürdüreceğini aktaran İnan, kendisine oy veren ve vermeyen tüm üyeler arasında herhangi bir ayrım yapmaksınız hizmetlerine devam edeceğini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Murtaza, İnan, Güven, Tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı