Haber Detayı
08 Ocak 2019 - Salı 12:27
 
Büyükşehir belediyesi itfaiyesi yeni yerine geçti
Mardin Valisi Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman İtfaiye hizmet binasını yenilediklerini ve hizmete açtıklarını kaydetti.
GÜNCEL Haberi
Büyükşehir belediyesi itfaiyesi yeni yerine geçti

Mardin Büyükşehir Belediyesi  alt yapı ve üst yapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Şehre yakışan çalışmaları hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, İtfaiye Hizmet Binasını da yenileyerek bir projeyi daha bitirdi. Büyükşehir Belediyesi yine merkezi şehrin beklentilerine cevap veren ve son teknolojilerin gereklerini yerine getiren bir yapıda tasarladı.

 

İhtiyaçları gözettik

Çalışma hakkında bilgi veren Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “İlimizin ihtiyaçlarını gözeterek çalışmalar yapıyoruz” dedi. Yaman şunları kaydetti: “Büyükşehir Belediyesi olarak görevde olduğumuz süre zarfında şehrimize dair ne gerekiyorsa yaptık. İlimizin sıkıntılarını gözeten bir yapıda olduk. Önemsediğimiz çalışmalardan birisi de İtfaiye hizmet binasının yenilenmesi oldu. Bu konuda hemen harekete geçerek yeni binamızı inşa ettik” dedi.

 

Geliştirmeyi sürdüreceğiz

Binanın konumundan donanımına kadar her şeyinin düşünüldüğüne dikkat çeken Yaman, “Hizmet binasını tasarlarken, konumunu ve teknolojilerini de dikkate aldık. İtfaiye araçlarının ihbarlara en kolay ve sıkıntısız şekilde ulaşabilmesi için binamızı iyi bir yerde inşa ettik. Öte yandan binamızda İtfaiyecilik anlamında son teknolojileri de entegre ettik. Biz İtfaiyemizin gelişmesi adına çalışmalara devam edeceğiz” diye konuştu.              

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Büyükşehir, belediyesi, itfaiyesi, yeni, yerine, geçti,
Yorumlar
Haber Yazılımı