Haber Detayı
08 Ocak 2018 - Pazartesi 18:20
 
Çelik ve Ademhan Ailelerinin mutlu Günü
Kütahya´nın Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik, Kütahya Savcısı Sabah Ademhan ile evlendi.
GÜNCEL Haberi
Çelik ve Ademhan Ailelerinin mutlu Günü

Mardin´de yerleşik Daşi Aşiret Lideri Süleyman Çelik´in kardeşi Mehmet Nur Çelik´in oğlu, Kütahya Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik, Kütahya´da savcı olarak görev yapan Sabah Ademhan ile dünya evine girdi.

Mardin Movapark Düğün Salonunda yapılan düğün törenine Mardin Valisi Mustafa Yaman,Mardin İl Jandarma Komutanı, Mardin AK Parti İl Başkanı, AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Mardin İlçe Kaymakamları, Mardin AK Parti İlçe Başkanları, Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, Altıntaş AK Parti İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclis Üyesi İzzet Akbulut ve çok sayıda davetli katıldı.

Genç çiftin düğününde protokol en üst düzeydeydi.  Damadın amcasının oğlu iş adamı Gökhan Çelik, “Kuzenim Kütahya Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik ile Kütahya Savcısı gelinimiz Sabah Ademhan’ın mutlu gününde bizi yalnız bırakmayan Mardin Valisi Sayın Mustafa Yaman'a, Milletvekilimiz Sayın Ceyda Bölünmez Çankırı hanım efendiye, tüm ilçe Kaymakamlarımıza, Bölgemizin Cumhuriyet savcılarına ve Hakimlerine, Ankara’dan gelen Ağır Ceza Reislerine ve savcılarına, Tugay Komutanımıza, Emniyet ve Jandarma'mızın değerli amirlerine. Kütahya Belediye Başkanımıza, Kütahya'nın değerli Savcı ve Hakimlerine,  Ak parti İl Başkanımız Sayın Nihat Eri ile bölgemizin ilçe başkanlarına. Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz.” şeklinde açıklama yaptı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çelik, ve, Ademhan, Ailelerinin, mutlu, Günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı