Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 15:44
 
HGM TURİZM Türkiye’nin en büyük domain sitesi olma yolunda
Mardin’in genç girişimcisi Gazi Mahmutoğlu’nun kurduğu HGM TURİZM Seyahat Acentası Türkiye’nin en büyük domain firması olmayı hedefliyor.
EKONOMİ Haberi
HGM TURİZM Türkiye’nin en  büyük domain sitesi olma yolunda

Mardin’de sağlanan huzur ortamıyla birlikte turizm yatırımcılarının da gözde şehri olmaya başladı. Şehirde bir çok butik otel açıldı. Balon turizmi ile Kapadok’yaya meydan okumaya hazırlanan Mardin yıllık 5 milyon ziyaretçi hedefine de koşuyor. Kadim kent Mardin’de turizm de yaşanan bu olumlu gelişmeler genç girişimcilerin de artmasına vesile oluyor.

 

Mardin Artuklu’da  Ağustos 2019’da misafirlerine en iyi seyahat deneyimini sunmak" ilkesiyle yola çıkan HGM TURİZM Seyahat Acentası Türkiye’nin en büyük domain  firması olmayı hedefliyor. Firma yetkilisi Gazi Magmutoğlu, “Misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit edip karşılamak, güvenli yolculuk yapmalarını sağlamak en temel politikamızdır. Misafirlemizin, çalışanlarımızı haklarına saygı duymak ve çevre ile tarihimize saygı duymak. Gazi Mahmutoğlu olarak gayem kadim kente Mardin’in turizm potansiyelini kullanarak yerli ve yabancı konuklarımıza en iyi hizmeti sunmak. Bu gayemi gerçekleştirmek adına HGM Turizm’i kurdum” dedi.

 

Kentte çok ciddi bir turizm istihdamının olduğunu anlatan Mahmutoğlu, “Mardin 3 milyon turizm potansiyelini yakaladı. Şimdi Valimiz Mustafa Yaman’ın girişimleri ile bu hedef 5 milyon ziyaretçi oldu biz de girişimciler olarak elimizi taşın altına koymalıyız. Firmamız da şehrimize en güzel hizmeti sunmak için çalışacaktır” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: HGM, TURİZM, Türkiye’nin, en, , büyük, domain, sitesi, olma, yolunda,
Yorumlar
Haber Yazılımı