Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 20:28
 
İş adamı Şerif Acar’ın Kurban Bayramı mesajı
İş Adamı Şerif Acar, Kurban Bayramı’nın güzellik, birlik, bolluk ve beraberliklerle dolu, küskünlerin barıştığı güzel günlerin mana bulduğu bir gün olduğunu söyledi.
GÜNDEM Haberi
İş adamı Şerif Acar’ın Kurban Bayramı mesajı

İş Adamı Şerif Acar,  Kurban Bayramı’nın güzellik, birlik, bolluk ve beraberliklerle dolu, küskünlerin barıştığı güzel günlerin mana bulduğu bir gün olduğunu söyledi.

 

İş adamı ve Kamor Millet Bahçesi’nin işletmecilerinden Şerif Acar, Kurban Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Başarılı iş adamı Acar, "Bayramların küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin anlam ve mana bulduğu bir bayrama yine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Toplum olarak birlik ve beraberliğimizi, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız bu mübarek günlerin rahmeti ve bereketini dolu dolu yaşamak gerekiyor.” dedi.

 

Acar sözlerini şöyle sürdürdü: “Manevi değerlerimizin anlam bulduğu bayram günlerinde paylaşmanın, halden anlamanın, ihtiyaç sahiplerinin sevindirildiği günler olan Kurban Bayramları bize toplum olarak kenetlenmemizi hatırlatan özel günlerdir. Bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanız temennisiyle kurban bayramınız mübarek olsun.”

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: İş, adamı, Şerif, Acar’ın, Kurban, Bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı