Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 18:41
 
Kaymakam Yüzer: Bayram birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür
Kızıltepe Kaymakamı Mehmet Yüzer, “Bayram insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür.” dedi.
GÜNCEL Haberi
Kaymakam Yüzer: Bayram birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür

Kızıltepe Kaymakamı Mehmet Yüzer Kurban Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Kaymakam Yüzer şunları dile getirdi: “Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

 

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayram günleridir. Bu Bayram insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür.

 

Kurban Bayramının insanlığa, ülkemize ve halkımıza barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Milletimizin Mübarek Kurban Bayramlarını içtenlikle kutluyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum.”

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Kaymakam, Yüzer:, Bayram, birlik, ve, dirliği, sağlayan, özel, bir, gündür,
Yorumlar
Haber Yazılımı