Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 12:38
 
Kazalara davetiye çıkaran yolda çalışmalar başladı
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, ”İlçemizin sorunlarını biliyor ve çözümler ile hemşerilerimizi mutlu ediyoruz.” dedi.
GÜNCEL Haberi
Kazalara davetiye çıkaran yolda çalışmalar başladı

Artuklu Belediyesi ilçenin sorunlarını bilen bir yapıda çalışmalar yapıyor. Görülen bütün sıkıntılara anında müdahale eden Belediye, bir sorunun daha bitmesi için çalışmalara başladı. Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı’nın talimatlarıyla Mardin Devlet Hastanesi ve Mardin AVM arasında yer alan yol yeniden yapılıyor.

 

Sorun bitiyor

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Tutaşı, “Artuklu’da vatandaşlarımızın beklentilerine yönelik yoğun bir çalışma içindeyiz” dedi. Tutaşı bir problemi daha bitirmek için harekete geçtiklerini kaydederken şunları dile getirdi: “Belediyemiz ciddiyetle ve fedakarlıkla ilçemizin birçok noktasında sahada yer almaktadır. Şahsım da sürekli sokaklarda ve sorunları yerinde görmektedir. Bu sayede ilçemizin sorunlarını bitirmek için çalışmalarımızı daha da hızlandırmaktayız. Bu bağlamda bir sıkıntının daha bitmesi için start verdik. Trafiğin yoğun olarak aktığı Mardin Devlet Hastanesi ve Mardin AVM arasındaki yol kazalara davetiye çıkartan bir yapıdaydı. Biz burada sorunun bitmesi adına çalışmalara başladık. Kısa sürede bitireceğimiz çalışma ile yol rahatlayacak ve tehlike arz etmekten çıkacak”

 

Aynı hassasiyetle çalışmalara devam

Aynı bilinçle çalışmaların süreceğini de ileten Tutaşı, “Bütün birimlerimiz ve personelimiz hassasiyetlerini muhafaza ederek Artuklu için aşk ile çalışmaya devam edecek. Gönül belediyeciliğini de en anlamlı şekilde yaparak, ilçemizi ortak akıl ile geliştirmeye devam edeceğiz. Artuklu’ya dair hayallerimizi yerine getirmek için titizlikle çalışmalarımızın hep başında olacağız. Bu süreçte yanımızda yer alan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” ifadesiyle sözlerine son verdi. 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Kazalara, davetiye, çıkaran, yolda, çalışmalar, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı