Haber Detayı
12 Eylül 2019 - Perşembe 20:36
 
KGD´den Kaymakam Çam´a ziyaret
Kızıltepe Gazeteciler Derneği (KGD) Başkanı Faraç Çobanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam´ı makamında ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
KGD´den Kaymakam Çam´a ziyaret

KGD Başkanı Faraç Çobanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam´ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. 


KGD üyeleri ile bir süre sohbet eden Çam, Kızıltepe´de 73 bin 500 öğrencinin olduğunu hatırlatarak ilçede büyük bir genç potansiyelinin olduğunu söyledi. Kaymakam Çam, Kızıltepe´de 3. lig veya 2. lig takımının olmamasının  büyük bir eksiklik olduğunu belirtti. Çam, ilçede 9 takımın birleşerek güç birliği yapması gerektiğini aktardı. Çam, ilçede önceliklerinin eğitim olacağını söyleyerek eğitimle birlikte bir çok problemin ortadan kaldırılacağını vurguladı.

 

Cemiyet başkanı Faraç Çobanoğlu, başkan yardımcısı İsmail Aydoğan ile yönetim kurulu üyeleri, M. Halit Solhan, İbrahim Aydoğan, Adnan Koçhan ile Selman Güneş´in yer aldığı ziyarette Kaymakam Çam´a ilçede başladığı yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunuldu. Gazeteciler kaymakama Kızıltepe´nin belli başlı sorunlarını iletti. Ardından ziyaret son buldu.

Öte yandan Kaymakam Çam´a hoşgeldin ziyaretleri devam ediyor. 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: KGD´den, Kaymakam, Çam´a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı