Haber Detayı
11 Ağustos 2018 - Cumartesi 13:54
 
Kızıltepe Tepebaşı'nda ışıklandırma yapıldı
Kızıltepe Belediyesi Tepebaşı Mahallesi Cengiz Toper Caddesi'nde dekoratif led ışıklandırma yaptı.
BÖLGE Haberi
 Kızıltepe Tepebaşı'nda ışıklandırma yapıldı

Kızıltepe Belediyesi, şimdide Tepebaşı Mahallesi Cengiz Toper Caddesi’nde yaptığı dekoratif led ışıklandırma çalışmasıyla ilçeye farklılık katmak istiyor.  Daha önce Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ahmet Odabaş’ın talimatıyla Cumhuriyet Meydanı’na, Şanlıurfa Caddesi başlangıcından Eski Hükümet Konağı’nın bulunduğu cadde bitimine kadar dekoratif led ışıklandırma çalışması yapılırken; tarihi İpek Yolu Caddesi, Eski Hastane Caddesi ve Vatan Caddesi’nde başak motifli led aydınlatma çalışması yapıldı. Şimdi de Cengiz Toper Caddesi’nde yaptığı dekoratif led ışıklandırma çalışması bitti.

 

200 metre uzunluğundaki Cengiz Toper Caddesi’ne 22 direk, 44 motif ve 3 asma motif kullanılarak, dekoratif led ışıklandırma çalışması yapıldı. Yapılan dekoratif led ışıklandırma çalışmasıyla özellikle akşamları daha estetik bir görünüm oluştu.

Maliyeti hakkında bilgi vermeyen Ahmet Odabaş: “Bu güzel tablo karşısında vatandaşlarımızda memnun olduklarını dile getirdiler. Bu bizleri de mutlu etti, amacımız hem caddeyi aydınlatmak hem de görsel açıdan güzel bir görünüme kavuşturmaktı. Bunu en iyi şekilde yaptık, çalışmalarımıza belediye olarak özen göstererek çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Kızıltepe, Tepebaşı'nda, ışıklandırma, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı