Haber Detayı
02 Eylül 2019 - Pazartesi 11:03
 
Mardin Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor
Mardin Büyükşehir Belediyesi, Kızıltepe Urfa Caddesi'nde BSK yol yapım öncesi çalışmalarına devam ediyor.
GÜNCEL Haberi
Mardin Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor

Mardin Büyükşehir Belediyesi, Kızıltepe Yenikent Mahallesi (TOKİ)  Havaalanı 22.Cadde'de BSK yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Mardin Büyükşehir Belediyesi yol onarım ve asfaltlama çalışmalarına sürdürüyor.  Eski Hastane Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarını bitiren ekipler şimdi de Yenikent Mahallesi (TOKİ)  Havaalanı 22.Cadde'de BSK yol yapım çalışmalarına sürdürüyor.

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi, Kızıltepe Urfa Caddesi'nde BSK yol yapım öncesi çalışmalarına devam ediyor. Caddede refüj kaldırıldı. Yol ortasında kalan elektrik direkleri de söküldü. Cadde şimdiden o kötü görüntüden kurtarıldı. Ardından belediye ekipleri tarafından asfaltlama çalışmaları başlatılacak.

 

Öte yandan kırsal mahallelerde de bozulan yollar onarılıyor. Ekipler, Artuklu Göllü-Ortaköy Mahalleleri'nde yol onarım çalışmalarına devam ediyor.

 

VATANDAŞIN TALEBİ

“Kızıltepe -Eriklice yolu( itfaiye karşısı) asfaltlama çalışması yarıda kalmış olup her yer toz duman içinde araçların geçişi esnasında pencereleri açamaz durumdayız. Ne zaman asfaltlama çalışması yapılacak bir çare lütfen.”

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Mardin, Büyükşehir, Belediyesi, çalışmalarını, sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı