Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 15:56
 
Mardin’de 66 yaşındaki korona virüs şüphelisi taburcu oldu
Mardin’in Artuklu İlçesinde 5 gündür yoğun bakım ünitesinde korona virüs şüphesiyle tedavi gören 66 yaşındaki Z.G., taburcu oldu.
SAĞLIK Haberi
Mardin’de 66 yaşındaki korona virüs şüphelisi taburcu oldu

Artuklu’da Mardin Park Hastanesinde  yaklaşık 5 gündür yoğun bakım ünitesinde korona virüsşüphesiyle  tedavi gören  66 yaşındaki Z.G., virüsü yendi. Göğüs Uzmanı Dr. Vedat Eldem hastanın oğlu N.G’ye müjdeli haberi verdi.  Görüntülere yansımak istemeyen 66 yaşındaki hastanın taburcu olduğu belirtildi.

Hastanın  Göğüs Uzmanı Dr. Vedat Eldem- İntaniye Uzmanı Dr. Zeynelabidin Demir - Dahiliye Uzmanı Dr.  Bayram Yıldız tarafından kontrolleri altında tutulduğu ve  5 günlük yoğun bakım tedavisinden sonra taburcu edildiği vurgulandı . Taburcu edilen kadının oğlu N.G ise hastaneye tedavi sürecinde gösterdikleri özverili çalışmadan dolayı hastanedeki doktorlara ve hastane yönetimine teşekkür etti.

Mardin Park Hastanesinden yapılan açıklamada “ Mardin Park Hastanesi yönetimi ve bütün sağlık çalışanları olarak; Covid-19  salgını nedeniyle oluşan kaygı ve korkularınızı anlıyoruz. Korona virüs salgını nedeniyle şüpheli ve tanı alan hastalar tüm bilimsel tedbirler alınarak farklı ve izole bir serviste tedavileri yapılmaktadır. Tüm poliklinik ve ameliyatlarımız gerekli tedbirler alınarak ve güvenli hizmet vermeye devam edilmektedir. Sağlıklı ve güzel günler dileriz” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Mardin’de, 66, yaşındaki, korona, virüs, şüphelisi, taburcu, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı