Haber Detayı
12 Temmuz 2019 - Cuma 10:07
 
MARSİAD Başkanı Demirkaya SAİK İştişare toplantısına katıldı
Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Ziya Demirkaya, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Şanlıurfa SAİK İl Delegeleri işbirliğiyle Organize edilen “Bölgesel Sigorta Acenteleri ile SAİK İştişare ve Bilgilendirme Toplantısına” katıldı. Başkan Mehmet Ziya Demirkaya, toplantıya katılımından dolayı memnuniyetini dile getirdi.
EKONOMİ Haberi
MARSİAD Başkanı Demirkaya SAİK İştişare toplantısına katıldı

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Ziya Demirkaya, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Şanlıurfa SAİK İl Delegeleri işbirliğiyle Organize edilen “Bölgesel Sigorta Acenteleri ile SAİK İştişare ve Bilgilendirme Toplantısına” katıldı. Başkan Ziya Demirkaya, toplantıya katılımından dolayı memnuniyetini dile getirdi. 

 

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Şanlıurfa SAİK İl Delegeleri işbirliğiyle Organize edilen “Bölgesel Sigorta Acenteleri ile SAİK İştişare ve Bilgilendirme Toplantısına” kısa süre önce Mardin’de kurulan  MARSİAD da davet edildi. MARSİAD) Başkanı Mehmet  Demirkaya derneğini temsilen toplantıya katıldı.

 

Toplantıyı değerlendiren Başkan Demirkaya, “Sektör paydaşlarımızla beraber katıldığımız ve SAİK in sektör sorunlarıyla ilgili sorun-çözüm bilgilendirmesi verimle bir şekilde geçti. SAİK Başkanı Sayın Levent Korkut’a ve başarılı yönetimine teşekkür ederiz. Ayrıca Şanlıurfa Sigorta Acenteler Derneği”ne (ŞURSAD )bizleri sıcak ve samimi kucaklamalarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: MARSİAD, Başkanı, Demirkaya, SAİK, İştişare, toplantısına, katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı