Haber Detayı
12 Haziran 2019 - Çarşamba 11:31
 
MBB Gençlik Radyo, yayında
Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi Radyo, “Gençlik’le Sabah” sloganıyla yeni yayın hayatına başladı. Her sabah saat 09.30’da www.mbbgenclik.com internet adresinden sizlerle.
KÜLTÜR Haberi
MBB Gençlik Radyo, yayında

Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik Merkezi tarafında kurulan ve internet üzerinden yayın yapan MBB Gençlik Radyo, “Gençlik’le Sabah” sloganıyla yeni yayın hayatına başladı.

 

Yapmış olduğu çalışmalar ve hayata geçirdiği projelerle kısa sürede gençlerin ilgi odağı haline gelen MBB Gençlik Merkezi, yeni dönemle birlikte çalışmalarına hız verdi. Hafta sonu YKS sınavına girecek öğrencilere için seri denemeler başlatan Gençlik Merkezi şimdi yeni bir çalışmayı daha hayata geçirdi.

İnternet üzerinde gençlere yönelik yayın yapan MBB Gençlik Radyo, yeni yayın hayata başladı. Yeni yayın döneminde sanat, spor, bilim, eğitim ve müzik gibi hayatın her alanın da gençlerin yanında olmaya devam edecek. 

 

Alanında tanınmış şahsiyetlerin konuk edileceği, gençlerin kendilerini bulabileceği Gençlik Radyo, yeni yayın hayatıyla her sabah 09.30’da, www.mbbgenclik.com internet adresinde sizlerle. 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: MBB, Gençlik, Radyo,, yayında,
Yorumlar
Haber Yazılımı