Haber Detayı
20 Temmuz 2020 - Pazartesi 11:18
 
Midyat'ta asfaltlama çalışmaları sürüyor
Midyat Belediyesi, daha kaliteli ve konforlu ulaşım ağı için başlattığı sıcak asfalt çalışmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.
GÜNCEL Haberi
Midyat'ta asfaltlama çalışmaları sürüyor

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Midyat -Mardin kara yolundaki asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Mardin’in Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Bağlar, Cumhuriyet ve Gölcük mahallelerinde asfalt serim çalışmalarını inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Şahin Midyat Belediyes’nin daha kaliteli ve konforlu ulaşım ağı için başlattığı sıcak asfalt çalışmalarına yenilerini eklediğini söyledi. İlçe halkının memnuniyetinin bizim için çok önemli olduğunu belirten Şahin, “Amacımız, mahallelerimizin yol standardını yükseltmek daha rahat ve konforlu yollar sunmaktır. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz sıcak asfalt çalışmalarımız program dahilinde devam ediyor. Yine Cumhuriyet ve Yeni mahallelerimizde çocuk parkı yapıldı. Gölcük mahallemizde yöresel ürünlerin satışa sunulacağı modern pazar yeri yapılıyor. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini alıyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Midyat'ta, asfaltlama, çalışmaları, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı