Haber Detayı
16 Ocak 2020 - Perşembe 10:40
 
Minikler kitap istedi, Kaymakam Çam isteklerini yerine getirdi
Mardin’in Kızıltepe İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Hüseyin Çam, ilçedeki iki köy okulunun kitap isteğini yerine getirdi. Minik öğrencilere ara tatilde de yararlanmaları için hikaye kitapları dağıtıldı.
EĞİTİM Haberi
Minikler kitap istedi, Kaymakam Çam isteklerini yerine getirdi

Mardin’in Kızıltepe İlçe Kaymakamı ve  Belediye Başkan vekili Hüseyin Çam, ilçedeki iki köy okulunun kitap isteğini yerine getirdi. Minik öğrencilere ara tatilde de yararlanmaları için hikaye kitapları dağıtıldı.

 

Kızıltepe Belediyesi sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Merkez mahallelerde ve kırsal mahallelerde çocukların yüzünü güldüren belediye ekipleri bu sefer de Kaymakam ve  Belediye Başkan vekili Hüseyin Çam’ın talimatıyla kitap isteyen Harmandüzü ve Günlüce  İlkokullu öğrencilerine hikaye kitapları götürüldü. Köy öğrencilerinin hediyelerini okula Mardin Masa/Kızıltepe ekibi okullarına götürdü.  Belediye ekiplerine teşekkür eden öğrenciler hediyelerini alarak hemen okumaya başladı.

Okumayı çok sevdikleri için Kaymakam Çam’dan kitap istediklerini anlatan bir öğrenci, isteklerinin yerine getirildiği için mutlu odlularını söyledi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Minikler, kitap, istedi,, Kaymakam, Çam, isteklerini, yerine, getirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı