Haber Detayı
13 Şubat 2019 - Çarşamba 14:25
 
MUMDER'in projeleri incelendi
İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü MUMDER’rin yürüttüğü proje çalışmalarını inceledi.
GÜNCEL Haberi
MUMDER'in projeleri incelendi

Mardin İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Salih Nergiz ve beraberindekilerle Mardin Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Derneğini (MUMDER) ziyaret ederek proje çalışmalarını inceledi.

 

Mardin Kızıltepe ilçesine gelen İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Nergiz ve müdürlükte çalışan Fatma Işıker, Nurullah Sadi ile İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğüne sunulan ve kabul edilen “Bağımlılığa değil hayata tutun” proje çalışmalarını incelemelerde bulundu.

 

Derneğin yaptığı çalışmaları ve proje kapsamında yürütülen faaliyetleri inceleyen Mardin İl Sivil Toplum İlişkiler Müdürü Salih Nergiz, Proje çalışmalarının kendilerinde güzel bir intiba bıraktığını belirterek bundan sonra yapılacak çalışmalar konusunda da başarılar diledi.

Mardin Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Derneğini (MUMDER) Başkanı Adnan Yalçin ise Mardin İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü ve çalışanlarını ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

 

Proje konusunda yapılan çalışmaları ve bundan sonra yapılacak çalışmaları aktaran Başkan Yalçin, şunları söyledi:
“Şu anda “Bağımlılığa değil hayata tutun” projemizi yürütüyoruz. Gençlerimizin çocuklarımızın spor alanlarında olsun eğitim alanlarında olsun sağlıklı bir şekilde başarılar elde etmelerini istiyoruz. Bunun için her türlü çabayı göstereceğiz.”

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: MUMDER'in, projeleri, incelendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı