Haber Detayı
31 Aralık 2017 - Pazar 16:59
 
Osmanlı Diriliş Halk Harekatı İl Başkanı Atılmış’tan Yeni Yıl Mesajı
Osmanlı Diriliş Halk Harekatı Mardin İl Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Hasan Atılmış, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.
GÜNCEL Haberi
Osmanlı Diriliş Halk Harekatı İl Başkanı Atılmış’tan Yeni Yıl Mesajı

Yeni yıl dolasıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Osmanlı Diriliş Halk Harekatı Mardin İl Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Hasan Atılmış, mesajında acısıyla tatlısıyla 2017'nin geride kaldığını belirterek, 2018'in başta İslam alemi olmak üzere tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini diledi.

Umutla ve heyecanla 2018 yılını karşıladıklarını belirten Osmanlı Diriliş Halk Harekatı Mardin İl Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Hasan Atılmış, “Dünyada ve Türkiye’de 2017 yılında önemli gelişmeler yaşandı. 2017 yılında Türkiye’nin uluslararası önemi ve etkisi daha da arttı. Dolayısıyla bugün; ekonomisi, gerçekleştirdiği dönüşümler, ileri standartlar, demokratik rejimi, uluslararası alandaki aktif ve yapıcı tutumu, gücü ile siyasi değeri artan, dünyanın parlayan yıldızı olarak gösterilen bir ülkede yaşamanın haklı gururu içindeyiz. 2018'de millet olarak tüm şer odaklarına karşı 15 Temmuz'da olduğu gibi uyanık olmalıyız. Yeni yılla birlikte, gelecek günlerin, karanlıktan aydınlığa dayalı, kavgasız, savaşsız barış ve sağlık içinde paylaşımcı bir toplum düzenine giden yol olması hepimizin temennisidir. Bölgemizde ve ülkemizde yaşanan kötü hadiseleri son bulması umuduyla, yeni yılın ilimize, bölgemize ve ülkemize iyilikler getirmesini temenni ederken tüm vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım. 2018 yılının İslam coğrafyasına barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Osmanlı, Diriliş, Halk, Harekatı, İl, Başkanı, Atılmış’tan, Yeni, Yıl, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı