Haber Detayı
31 Aralık 2017 - Pazar 16:05
 
ÖZ-DÜ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hasan Düdük’ten Yeni Yıl Mesajı
Mardinli Müttehit ve ÖZ-DÜ inşaat yönetim kurulu başkanı Mehmet Hasan Düdük, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm vatandaşların yeni yılını kutladı.
GÜNCEL Haberi
ÖZ-DÜ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hasan Düdük’ten Yeni Yıl Mesajı

Mardinli Müttehit ve ÖZ-DÜ İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi yönetim kurulu başkanı Mehmet Hasan Düdük,  yayımladığı yeni yıl mesajında, 2018’in dünyaya huzur, iş dünyasına bereket getirmesi temennisinde bulundu

2017 yılının iyisiyle kötüsüyle geride kaldığını ifade eden Hasan Düdük mesajında, “2017 yılı acılarımızla, hüzünlerimizle, sevinçlerimizle geride kaldı. Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı oluşturmaktadır. Yeni yılın Ülkemize huzur ve güven getirmesi, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, mevcut birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olacağına inanıyorum. 2018 yılının yaşamımıza daha fazla umut, sevinç, mutluluk ve iş dünyamıza bereket, ülkemize ve coğrafyamıza huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum. Güzel yıllar, mutlu yarınlar hep milletimizin olsun.  2018 yılının Mardin’imiz ve ülkemiz için kazanç yılı olmasını diler, tüm hemşehrilerimizin yeni yılını kutlar, sağlık mutluluk ve başarı dolu günler dilerim.” İfadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖZ-DÜ, Yönetim, Kurulu, Başkanı, Mehmet, Hasan, Düdük’ten, Yeni, Yıl, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı