Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 12:49
 
Trafik kazasında ölen 4 kardeş yan yana defnedildi
Mardin Kızıltepe’de akrabalarının cenazesine katıldıktan sonra dönüş yolunda Antalya Akseki yakınlarında geçirdikleri trafik kaza sonrası yaşamlarını yitiren Tuncer ailesinden 4 kardeşin tabutları yan yana dizilerek Kızıltepe'ye bağlı Arıklı (Mustafamêlik) köyü'nde gözyaşları arasında defnedildi.
YAŞAM Haberi
Trafik kazasında ölen 4 kardeş yan yana defnedildi

Mardin Kızıltepe’de  akrabalarının cenazesine katıldıktan sonra dönüş yolunda Antalya Akseki yakınlarında  geçirdikleri trafik kaza sonrası yaşamlarını yitiren Tuncer ailesinden 4 kardeşin tabutları yan yana dizilerek  Kızıltepe'ye bağlı Arıklı (Mustafamêlik) köyü'nde gözyaşları arasında defnedildi.  

 

Antalya'nın Akseki ilçesinde meydana gelen trafik kazasında vefat eden Mahsun Tuncer, Mecit Tuncer, Mehmet Ali Tuncer ve Bişar Tuncer'in cenazeleri İstanbul'dan tarifeli uçakla aktarmalı olarak Mardin Havalimanına getirildi. Akrabaları ve kalabalık bir grupla karşılana cenazeler, Kızıltepe'ye bağlı Arıklı (Mustafamêlik) köyü'nde defnedilmek üzere köye getirildi. 

Acılı baba Şerif Tuncel taziyeleri kabul etti. Cenaze namazına, Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından 4 kardeş yan yana göz yaşları arasında köyün mezarlığında toprağa verildi.

Kaza haberleri Mardin'i yasa boğan Tuncer kardeşlerden  üç'ünün evli olduğu diğer kardeşin ise bekar olduğu öğrenildi. Kardeşlerin Antalya’da restoran, konfeksiyon ve otelde çalıştıkları öğrenildi.  

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Trafik, kazasında, ölen, 4, kardeş, yan, yana, defnedildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı