Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 10:23
 
Tutaşı: Çalışanlarımızın her zaman yanındayız
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, belediye olarak çalışanın yanında bir anlayışta olduklarını vurgularken, “İlçemizin gelişimi için gecesine gündüzüne katan emekçimize değer veriyoruz” ifadesini kullandı.
GÜNDEM Haberi
Tutaşı: Çalışanlarımızın her zaman yanındayız

Artuklu Belediyesi bünyesinde çalışan işçi ve memuru düşünen bir yapıda çalışmalar yapıyor. Bu bağlamda belediyede çalışan memur ve işçi hizmet alımı ayırt etmeksizin toplam 446 personel için promosyon anlaşması imzalandı. 8 bankanın katıldığı ihalede en yüksek miktar olan 1 950 TL’yi veren banka ile anlaşma imzalandı. 

 

Çalışanlarımızın menfaatini gözetiyoruz

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Artuklu’nun gelişiminde önemli bir rolü olan personelimizin her zaman yanındayız” dedi. Çalışanın menfaatlerini koruyan bir yapıda çalışmaların devam ettiğini vurgulayan Tutaşı, “Belediyemiz ilçemizin her yönüyle gelişimi ve değişimi için çaba vermektedir. Artuklu’nun her noktasında personelimiz en olumsuz hava koşullarında dahi fedakarca çalışmaktadır. Biz de kurum olarak çalışanlarımızın menfaatlerini düşünüyoruz. Bu konuda elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Son olarak imzaladığımız promosyon anlaşması ile işçi, memur ve hizmet alımı ayrımı yapmaksızın mutlu eden bir sözleşme imzaladık. 8 bankanın katıldığı ihalede en yüksek miktar olan 1 950 TL’yi veren banka ile anlaşma sağladık. Çalışanlarımızın haklarını korumaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Tutaşı:, Çalışanlarımızın, her, zaman, yanındayız,
Yorumlar
Haber Yazılımı