Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 15:27
 
Tutaşı: İlçemiz için hep sahada olacağız
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı ilçenin sorunlarının çözüldüğünü belirtirken, “Hemşehrilerimizin beklentilerini yerine getirmek için sürekli sahadayız.” dedi.
GÜNCEL Haberi
Tutaşı: İlçemiz için hep sahada olacağız

Artuklu Belediyesi yaşanabilir bir ilçe hedefiyle her mahallede çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Artuklu’da yaşayan vatandaşların istek ve önerilerini dikkate alan Belediye, sorunları birer birer çözüyor. Öte yandan Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı da sürekli vatandaşlar ile bir araya gelerek, ortak akıl ile ilçeyi yönetiyor ve sıkıntıları hemen bitiriyor. 

 

Her zaman sokaklardayız

“İlçemizin en iyi yerlere gelmesi için gece gündüz demeden çalışıyoruz” diyen Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Biz göreve gelir gelmez ilçemizin her yönüyle vatandaşlarımızın istediği bir hale gelmek için kolları sıvadık. Bu düşünceler ile hemen harekete geçtik. Sokaklarda hep olduk ve sorunları yerinde gördük. Belirtilen sıkıntıları ise anında çözümledik. Görev süremiz içinde de bu şekilde çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

 

Kısa zamanda sorunları bitiriyoruz

İlçede sorunların kısa zamanda yok edildiğine dikkat çeken Tutaşı, “ilçemizde özellikle yollar ile ilgili sorunlar söz konusuydu. Biz önceliklerimizin arasına yolları aldık. Bütün mahallelerimizde bu sorunun bir daha konuşulmaması adına etkin bir çalışma sürdürüyoruz. Yol için girdiğimiz bölgelerde ise kısa sürede çalışmaları bitiriyoruz. Aynı zamanda kırsal mahallelerimizde de çalışmalar yakında başlıyor. Kültür, sanat, spor ve sosyal projelerimiz ise sürüyor. Bunun yanı sıra yetkimiz alanında olsun ya da olmasın hemşehrileirmizin sorunları için elimizi taşın altına koyuyoruz. Mutlu bir ilçe ve şehir için çalışmalarımız devam edecek” ifadesini kullandı.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Tutaşı:, İlçemiz, için, hep, sahada, olacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı