Haber Detayı
12 Ağustos 2019 - Pazartesi 17:45
 
Vali Yaman'dan Kurban Bayramı ziyaretleri
Mardin'de Kurban Bayramı çoşku ile kutlandı. Vali Mustafa Yaman ve il protokolü Kurban Bayram'ı dolayısı ile bayram ziyaretlerinde bulundu.
- Haberi
Vali Yaman'dan Kurban Bayramı ziyaretleri

Vali Mustafa Yaman ve beraberindekiler, İl Jandarma Komutanlığı, Özel Harekat ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nü ziyaret ederek jandarma, polis ve güvenlik korucuları ile bayramlaştı.  Daha sonra Vali Mustafa Yaman ve Gülseren Yaman, Musa Cihaner Çocuk Yuvası'nda kalan  çocuklarla bir araya geldi, çocukların bayramını kutlayan Vali Yaman ve beraberindekiler çocukların bayram sevincine ortak oldu.

 
Mardin Devlet Hastanesi'ni ziyaret eden Vali Mustafa Yaman ve beraberindekiler, hastanede tedavi gören vatandaşlar ve nöbetçi sağlık personelinin bayramlarını kutlayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Vali Mustafa Yaman ve il protokolü,  Atatürk Kültür Merkezi'nde  vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlaştı.
 
Programlara Vali Mustafa Yaman'ın yanısıra, eşi  Gülseren Yaman, Milletvekili Cengiz Demirkaya, il protokolü, kamu kurum ve kuruluş müdürleri ve vatandaşlar katıldı. KAYNAK: Mardin Valiliği

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Vali, Yaman'dan, Kurban, Bayramı, ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı