79 yaşındaki Mazıdağlı vatandaşa evinde hizmet verildi

Mardin’in Mazıdağı ilçesi Şanlı köyünde yaşayan 79 yaşında ve sağlık sorunları olan Oti Aksin isimli vatandaşın abonelik işlemleri Dicle Elektrik tarafından evine gidilerek gerçekleştirildi.

Dicle Elektrik hizmet bölgesindeki yaşlı, engelli ve hasta vatandaşların elektrik aboneliğiyle ilgili her türlü işlemlerini hizmet merkezlerine gitmelerine gerek kalmadan evlerine giderek gerçekleştiriyor.

 

Mardin’in Mazıdağı ilçesi Şanlı köyü kırsalında yaşayan 79 yaşındaki Oti Aksın isimli vatandaş yeni yaptırdığı evi için abonelik sözleşmesi yapmak istedi. Dicle Elektrik’e çağrı merkezi üzerinden ulaşan Aksın, yaşlı ve hasta olduğunu evden çıkamadığını görevlilere iletti. Bunun üzerine Dicle Elektrik Müşteri Hizmet Merkezi görevlileri kısa sürede ilk bağlantı anlaşması için gerekli hazırlıkları yaparak Oti Aksin’in yaşadığı köye gitti.

 

Salgına karşı tüm tedbirler alındı

Pandemi sebebiyle maske, mesafe, siperlik ve eldiven gibi tüm tedbirleri özenle alarak yaşlı vatandaşın yanına giden Dicle Elektrik görevlisi, Oti Aksin’e dağıtım bağlantı anlaşmasını hasta yatağında imzalattı. Anlaşmayı imzaladıktan sonra diğer görevliler de Aksin’in evine elektrik sayacı bağladı. Diğer prosedürlerin de tamamlanmasının ardından yaşlı adamın evine enerji verildi.

 

Yatağından dahi kalkmadan abonelik işlemlerini tamamlayan ve elektriği bağlanan 79 yaşındaki Oti Aksin, hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, görevlilere teşekkür etti.

Teknoloji 23.09.2020 10:35:00 0
Teknoloji

Dargeçit’te parke taşı döşeme çalışmaları sona gelindi