Başkan Şahin: Gelecek Partisi İl Başkanı’nın sözleri kasıtlı ve talihsizliktir

AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin, Gelecek Partisi İl Başkanı Cesur Yücedağ’ın ‘AK Parti Kızıltepe Kadın Kolları Başkanı partimize katıldı’ sözlerini talihsizlik ve kasıtlı olarak değerlendirdi.

AK Partili Başkan Bülent Şahin Gelecek Partisi İl Başkanı Cesur Yücedağ’ın partisi ile ilgili  basın mensuplarına yaptığı açıklamalar hakkında konuştu.  Başkan Şahin, “Daha önce de birçok basın yayın organlarına yaptığımız açıklamalarda içine düştükleri acziyeti yalanlamamıza rağmen, Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı’ ın ‘AK Parti Kızıltepe Kadın Kolları Başkanı partimize katıldı’ şeklindeki açıklamaları büyük talihsizlik.” dedi.

“Tekrar aynı olayı başa sararmışçasına gündeme getirmeleri asla kabul edilemez”

Gelecek Partisinin algı oluşturmak için böyle bir açıklama yaptığını ifade eden Başkan Şahin, “Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı’nın basın mensuplarına AK Parti Kızıltepe Kadın Kolları Başkanı partimize katıldı şeklinde ki ve devam eden açıklamaları iftiranın, acziyetin açık ifadeleridir. Daha öncede ortalığı bulandırmak ve algı oluşturmak amacıyla AK Parti Kızıltepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Kılıç’ın istifa ederek Gelecek Partisi’ne katıldı şeklinde açıklamalarda bulunmuşlardı. Kasıtlı ve bilinçsizce yapılan bu açıklamalara istinaden AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığı ve AK Parti Kızıltepe İlçe Kadın Kolları Başkanlığı olarak haberin asılsız olduğunu ve İlçe Kadın Kolları Başkanımız Emine Kılıç’ın büyük bir özveriyle görevinin başında olduğunu belirtmiştik. Ve hala da aynı kararlılıkla devam etmektedir. Tekrar aynı olayı başa sararmışçasına gündeme getirmeleri asla kabul edilebilecek açıklamalar değildir. Daha öncede belirttiğimiz gibi bazı kesimlerin İlçe Kadın Kolları Başkanımız üzerinden rant sağlama peşinde olmalarına asla müsaade etmeyeceğiz. Bu türden açıklamaların halkımız tarafından da kesinlikle hoş karşılanmadığını ve karalamalara asla izin vermediğini ayrıca belirtmek isterim.” diye konuştu.

Eğitim 26.09.2020 17:16:00 0
Eğitim

Nusaybin´e öğretevi ve 12 derslikli okul yapılacak