Cevdet Uzunköprü: Eksiklerimiz var

Mardin Fosfatspor ‘un teknik patronu Cevdet Uzunköprü, “Futbolcularımın oyunundan oldukça memnunum. Tabi eksikliklerimiz var, takıma yeni katılacak arkadaşlarımız olacak” dedi.

Mardin Fosfat Spor Afyonda sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Tecrübeli teknik adam Cevdet Uzunköprü kampı ve takımın durumunu değerlendirdi. Oyuncularının performansında memnun olduğunu dile getiren Uzunköprü eksik yanlarının olduğunu vurgulayarak takıma takviyelerin yapılacağını söyledi.

Uzunköprü sözlerini şöyle sürdürdü:

“Mücadelelerinden dolayı oyuncularımı kutluyorum. Çok istekli ve arzulu oldukları beni fazlasıyla sevindiriyor. Koşan bir ekibimiz var. Futbolcularımın oyunundan oldukça memnunum. Tabi eksikliklerimiz var, takıma yeni katılacak arkadaşlarımız olacak. Afyon kampımız başarılı bir şekilde geçiyor diyebilirim. Bu tür hazırlık maçlarında eksikliklerimizi görebiliyoruz. Bu bizim için bir avantaj oluyor sezon başına kadar çok iyi bir takım oluşturmak istiyoruz. Mardinli futbolseverlere iyi bir oyun, zevkli bir futbol izlettirmek amacımız. Taraftarların desteği bizim için çok önemli. Hep beraber kenetlenirsek güzel işler başaracağımıza inanıyorum.”

SPOR 7.09.2020 11:08:00 0
SPOR

 Ağrı 1970 Spor-Mardin Fosfatspor maçına Kovid-19 engeli