DEVA Partisi İl Başkanı Aydoğan’dan Ortaköy açıklaması

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Mardin Kurucu İl Başkanı Av. Mesut Aydoğan, “Seçim döneminde hatırlanan, sonrasında her türlü hakaretlere maruz kalan pek kıymetli hemşerilerim yalnız değillerdir.” dedi.

Deva Partisi Mardin İl Başkanı Av. Mesut Aydoğan, Artuklu ilçesine bağlı Ortaköy kırsal mahallesinde yaşanan olaylar ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ortaköy halkının seçimden seçime hatırlandığını ifade eden Aydoğan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Ortaköy halkının idare tarafından  (özellikle son zamanlarda) hiç hak etmedikleri şekilde kötü muamelelere ve hakaretlere maruz kaldığına tanık olmaktayız. Değerli Ortaköylü hemşerilerimizin huzurunu bozmaya, onlara hakaret etmeye, jandarma İle karşı karşıya getirmeye kimsenin hakkı yoktur.
 

Seçim döneminde hatırlanan, sonrasında her türlü hakaretlere maruz kalan pek kıymetli hemşerilerim yalnız değillerdir. Bu yanlış uygulamalara derhal son verilmeli, askerimiz ile halkımızı özel şirketlerin arzusu doğrultusunda Karşı karşıya getirmekten vazgeçilmelidir."

Midyat 11.09.2020 07:50:00 0
Midyat

Midyat'a yakışan ve yakışmayan görüntü