GELECEK PARTİSİ MARDİN DE BÜYÜK OLAĞAN KONGREYE HAZIRLANIYOR.

GELECEK PARTİSİ MARDİN DE BÜYÜK OLAĞAN KONGREYE HAZIRLANIYOR.

GELECEK PARTİSİ MARDİN DE BÜYÜK OLAĞAN KONGREYE HAZIRLANIYOR
Gelecek partisi Mardin Olağan 1. İl Kongresine büyük coşku ve sevinçle hazırlanıyor.
14 Ocak perşembe günü yapılacak kongre için Gelecek Partisi Mardin’e partisinin üst düzey yöneticilerin den oluşan bir heyetle çıkarma yaptı.Gelecek Partisinin MKYK üyesi Mardinli genç iş adamı Mehmet Can da  büyük kongre hazırlıkları için Mardin’e gelen heyete öncülük ediyor.
Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan genç iş insanı Mehmet Can, amaçlarının Mardin il başkanı Cesur Yücedağ ve tüm ilçe başkanlarının Mardin’in bütün ilçelerini mahalle mahalle kapı kapı gezip halkla kucaklaşıp halkın sorunlarına çözüm olacaklarını söyledi.
Hedeflerinin En kaliteli en dürüst siyaseti yapıp halkın teveccühlerini kazanmak olacağını sözlerine ekleyen iş insanı ve Gelecek Partisi MKYK üyesi Mehmet Can, yapılacak olan kongremize tüm Mardinli hemşerilerini beklediğini söyledi. 

Genç siyasetçi Mehmet Can kimdir?
1992 Mardin doğumlu olan Mehmet can Mardin köklü aşiretlerinden Daşi aşiretinin lideri Av. Mahmut Can’ın en küçük oğludur. ilkokul ve lise öğrenimini Mardin’de tamamlamıştır. Sanayi, Akaryakıt ve Turizm alanların da faaliyet göstermektedir. Mardin’e yaptıkları yatırım ve iş istihdamı ile bir çok aileye ekmek kapılarını açmıştır. Evli ve 2 çocuk babası olan Genç iş adamı aynı zaman da Yeditepe Hukuk Fakültesin de öğrenimini devam ettirmektedir.

Gündem 12.01.2021 22:13:00 0
Gündem

Mardin Dara Halilağa ve İsmail ağa aşiretinin gelini, Mardinli İş Kadını Hanımağa Tuğba ASMA Kimdir?