Hamit Karaca: Herkes kişisel hesabını bir kenara bıraksın

Kızıltepe Amatör Spor Külüpler Birliği Başkanı Hamit Karaca,  30 yıldır 3. Lig hasreti ile yanan güçlü bir Kızıltepe Spor efsanesi için birlik oluşturduklarını ama spor camiasından gerekli desteği göremediklerini söyledi.

Sosyal medya hesabından açıkalalarda bulunana Hamit Karaca spor camiasını eleştirdi Karaca, “Kızıltepe de faaliyet gösteren amatör spor kulüpleri olarak Kızıltepe  Amatör Spor Külüpleri Birliği çatısı altında toplandık. Malesef spor çevremizden gerekli manevi desteği göremedik. Birliği kurmamızdaki amaç Kulüplerimizin sorunlarını tek ağızdan dile getirmek ve yaklaşık  30 yıldır 3.Lig hasreti ile yanan güçlü bir Kızıltepe Spor efsanesi oluşturmak.” dedi.

Karaca şunları söyledi: “Bizi sevmeye bilirsiniz ancak bunu bilmemiz lazım ki; kulüpler, birlikler ve oluşumlar kimsenin malı değil ve kimsenin de tekelinde değildir. Yönetici olarak bu gün varız yarın yokuz.  ancak kulüpler, birlikler ve oluşumlar her zaman var olacaktır. Bizim istediğimiz herkes kişisel hesaplarımı bir kenara bıraksın ve  benim Kızıltepe futboluna ne  gibi bir katkım olur hesabına girsin. Bir konuda ne kadar bilgiliysen sen o bilgileri toplum için kullanmadığın zaman bilgili olmanın bir faydası olmaz.”

                               

SPOR 21.10.2020 07:37:00 0
SPOR

Futbolda ara transfer dönemi sona erdi