İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı yapıldı

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirildi.

Vali Demirtaş başkanlığında gerçekleşen toplantıda, ilimizde oynanacak olan TFF 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig müsabakaları öncesi ve sonrasında oluşabilecek  olayların önüne geçilmesi için alınması gereken tedbirler ile bu tedbirlerin uygulamalarının sağlanması, yöntemlerin tespiti ve Covid-19 (Koronavirüs) salgını kapsamında alınan tedbirler görüşüldü.

TFF 3. Ligde Mardin Fosfatspor’un oynayacağı müsabakalarda Covid-19 salgını nedeniyle uygulanacak tedbirlerin yanı sıra fikstürün değerlendirilmesi, TFF 3. Lig grup takımlarının risk analizleri ve Mardin 21 Kasım Şehir Stadyumunun son durumu hakkında da değerlendirmelerde bulunuldu.

GAMER Toplantı Salon'unda gerçekleşen toplantıya Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Recep Aydın, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Uğur Kandemir, İl Emniyet Müdür Vekili Muhittin İlker Emir, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz, Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürü Hadi Çomaktekin, ilgili diğer Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri ve Mardin Fosfat Spor Kulüp yöneticileri katıldı.

SPOR 17.09.2020 09:40:00 0
SPOR

Futbolda ara transfer dönemi sona erdi