Kanal Urfa TV sahibi İbrahim Toru, koronavirüsten hayatını kaybetti

Koronavirüse yakalanan ve bir süredir hastanede tedavi gören Kanal Urfa TV ve Urfacity Avm alış veriş merkezini Yönetim Kurulu Başkanı Gazeteci İbrahim Toru, (44) hayatını kaybetti.

Yeni tip Coronavirus (Covid-19) hastalığından dolayı Gaziantep´te özel bir hastanede tedavi gören Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı İbrahim Toru (44), hastalığının nüksetmesi üzerine bu sabaha karşı hayatını kaybetmişti.

Yakınları tarafından Şanlıurfa´ya getirilen Toru´nun cenazesi, Eyüp Peygamber Camii´nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Harran Kapı Aile Mezarlığı´nda toprağa verildi.

Cenaze törenine; Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, HÜDA PAR eski Şanlıurfa İl Başkanı Basri Demir, siyasi parti ve STK temsilcileri, iş ve medya dünyasından isimler, Toru ailesi ve vatandaşlar katıldı.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Toru´nun vefatı ile ilgili yayımladığı mesajda, “Şanlıurfa´mızın değerli iş adamı, Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru kardeşime Allah´tan rahmet, kederli ailesine sabırlar ve baş sağlığı diliyorum. Rabbim cennetiyle ödüllendirsin.” ifadelerini kullandı.

Politika 25.09.2020 21:26:00 0
Politika

Tarımsal girdi fiyat endeksi artış gösterdi