Kaymakam Çam parke taşı döşedi

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam ilçede başlayan yol çalışmalarını yerinde inceleyerek işçilerle birlikte parke taşı döşedi.

Hüseyin Çam teknik ekiplerle birlikte Sanayi, Tepebaşı ve Ersoylu Mahallesi olmak üzere Kazım Karabekir ve PTT Caddelerinde yapılan yol çalışmalarını yerinde inceledi. İnceleme yaptığı yerlerde vatandaşlarla da sohbet eden Çam, işçilerle birlikte çalışmalara katılarak parke taşı döşedi.

İlk olarak Sanayi Mahallesi’ndeki yol çalışmalarını inceleyen Çam, ardından Tepebaşı Mahallesi’nde devam eden parke ve kaldırım çalışmalarının yanı sıra yapılacak olan sıcak asfalt çalışmalarının ön hazırlığını da yerinde inceledi.

Çam, teknik ekiplerle birlikte Kazım Karabekir ve PTT Caddelerinde Sıcak Asfalt hazırlık ve kaldırım yapım çalışmalarını da yerinde takip ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çam bazı alanlarda düzenlemeler istedi.

Öte yandan Çam, daha sonra Özmen Sitesi'nde esnaflarla bir araya geldi. Esnaflara hayırlı kazançlar dileyen Çam, vatandaş ve esnaflarımızla sohbet edip talep ve önerilerini dinledi.

Eğitim 12.10.2020 14:42:00 0
Eğitim

Nusaybin´e öğretevi ve 12 derslikli okul yapılacak