“Kış gelmeden elimizdeki her imkânı vatandaşımızın ayağına kadar götüreceğiz”

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Nusaybin ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Nusaybin İlçesinde Vali Demirtaş’ı karşılayan Kaymakam ve Belediye Başkan V. Emrullah Temizkan ve beraberindeki heyet burada Vali Demirtaş’a bilgiler verdi.

Vali Demirtaş, Nusaybin ilçesinde İpekyolu Caddesi Çağ Çağ Deresindeki köprü yapım inşaatı, Musa Anter Parkı yenileme çalışmaları, Nusaybin Mesleki Teknik Anadolu Lisesi inşaatını ve Barajyolu caddesinde yapılacak çevre düzenlemesi hakkında bilgiler alarak yerinde incelemelerde bulundu.

Daha Sonra Lozan Caddesi ve Cumhuriyet Caddesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek talep ve görüşlerini dinleyen Vali Mahmut Demirtaş, daha sonra Savur ve Ömerli ilçelerine geçerek burada da asfalt ve yol yapım projelerini yerinde inceledi.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş, yapmış olduğu açıklamada ‘’ Vatandaşlarımızın daha güvenli ve rahat olması için elimizden geleni yapacağız. Bütün yönetici ve personel arkadaşlarımızla her zaman sahada olacağız. İlimizin merkezi ve tüm ilçelerimizin önemli bağlantı yollarını bitirmeye çalışacağız. Kış gelmeden elimizdeki her imkânı vatandaşımızın ayağına kadar götüreceğiz.’’ diye konuştu.

Yaşam 17.10.2020 15:08:00 0
Yaşam

Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 31 bin 197 kişi hakkında işlem yapıldı