Kızıltepe Anka Eğitim Kurumlarından ‘eğitim gördüğün gün kadar ücret öde’ kampanyası

Salgın sürecinde çocuklara ve ailelerine destek olmak amacıyla Kızıltepe Cumhuriyet Mahallesinde eğitim faaliyetlerini sürdüren Anka Eğitin Kurumları öğrencilerden eğitim gördükleri gün kadar ücret alacak.

Türkiye’de yaklaşık 9 aydır etkisini sürdüren Kovid-19 sürecinde en büyük etkiyi eğitim camiası yaşadı. Geçtiğimiz eğitim ve öğretim döneminde yaşanılan sıkıntıların yaşanılmaması için Anka Eğitim Kurumları yeni bir kampanya başlattı.

Velilerin böyle bir mağduriyet yaşamaması adına salgın sürecinde çocuklara ve ailelerine destek olmak amacıyla Kızıltepe Cumhuriyet Mahallesinde eğitim faaliyetlerini sürdüren Anka Eğitin Kurumları öğrencilerden  eğitim ve öğretim gördükleri gün kadar ücret alacak.

PANDEMİ SÜRECİNDE AİLELER MADDİ VE MANEVİ ZARARA UĞRADI

Anka Eğitim Kurumları Rehber Öğretmeni Zerrin Yüksel, kampanyalarına ilişkin açıklama yaptı. Yüksel, “Anka Eğitim Kurumları olarak her birey biricik ve tektir. Her şeyin en iyisine layıktır anlayışıyla eğitime yeni bir soluk getirmeye geldik. Dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını maalesef öğrencilerimiz üzerinde olumsuz psikolojik etkilerinin yanı sıra  öğrenci ve velilerimizi maddi zarara uğratmıştır. Geçen eğitim ve öğretim döneminde yaşanan mağduriyetler bu sene velilerimizin süreçle alakalı kararlar almasını engellemektedir. Biz Anka Eğitim Kurumları olarak maddi ve manevi hiçbir mağduriyetin yaşanmaması adına bir dizi önlemler aldık. Öğrencilerden eğitim ve öğretim görmedikleri ayların parası alınmayacaktır ve bu sözleşme altına alınacaktır.” dedi.

 

SAĞLIKLI VE FERAH SINIFLAR

Kurum binasını Sağlık Bakanlığının belirlediği kriterlere göre  düzenlediklerini anlatan Yüksel, “Öğrenci sağlığı için binamızı büyüterek yeni ve ferah sınıflar ekledik. Sağlık Bakanlığının belirlediği şartlar çerçevesinde eğitim vereceğiz. Rahat olun gençler çünkü Anka var. Hedeflerinize Anka ile kanatlanın.“açıklamasını yaptı.

Şirket Haberleri 6.09.2020 07:57:00 0
Şirket Haberleri

Bisse Mağazasını  Mardian Mall AVM'de açtı