Mardin Dara Halilağa ve İsmail ağa aşiretinin gelini, Mardinli İş Kadını Hanımağa Tuğba ASMA Kimdir?

Hanımağa kahveleri nedir?

Mardin Dara Halilağa ve İsmail ağa aşiretinin gelini, Mardinli İş Kadını Hanımağa Tuğba ASMA Kimdir?

,
Hanımağa kahveleri nedir?
“Hanımağa Kahveleri Tuğba Asma” Mardin’de kadın eli ile üretilen özel kahveler yine kurucusu olduğum lepsini.com dijital avm pazaryerinde online satışta.Zayıflamak isteyenlere özel formül ile hazırlanmış fit coffee çok tuttu. Memnuniyet üzerine memniyet alıyoruz. Gurur duyuyorum” Dedi

Tuğba hanım kahve markanız neden Hanımağa ?
“Yaşantı olarak gelenek ve göreneklerimize saygı duyan ve yaşamaya çalışan bir kişiliğim var.
Öncelikle piyasa araştırırken hep bey,efendi gibi markaların çoğunlukta olduğunu tespit ettik. Farkındalık oluşturmak amacı ile kadınlara ithafen her şey hazır olmasına rağmen 8 Mart dünya Kadınlar gününde satışa sunduk.
Ayrıca Çok değerli eşim Mardin’den Büyük bir aileye mensup. Nesil olarak kuşak olarak ağa lakapları ile bugüne kadar gelinmiş.
Halil ağa ve İsmail ağa aşireti
Aileye Gelin olarak gelenlere Gelinağa diyor. Biz de geleneklerimize özel bir isim olsun istedik.Hanımağa markasını oluşturduk.
Memleketimizi ve geleneklerimizi ön plana çıkarmayı hedeflemekteyiz.
Herkesi kahvelermizi tadmaya muhakkak davet ediyoruz”

Ünlü iş kadını Tuğba ASMA Evli 3 çocuk annesi genç bir  iş kadınıdır. 01.03.1992 İskenderun doğumlu olan Tuğba ASMA Aslen Mardin Midyatlıdır eşi Mardin Daralıdır. Lepsini tekstil kurucusu,Lepsini Dijital Avm Pazaryeri kurucusu, Hanımağa Kahveleri markasının sahibidir. Mardin’de büyük,saygın bir ailenin gelinidir. Ailesi bir çok sanat dalı ile ilgilidir.

Gündem 3.04.2021 20:51:00 0
Gündem

Mardin'de feci kaza: 1 ölü, 2 yaralı