Vali Demirtaş, Ömerli’de çalışmaları yerinde inceledi

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Demirtaş, beraberindeki Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen ve Daire Başkanlarıyla Ömerli ilçesini ziyaret etti.

Ziyaretinde ilk olarak Ömerli Kaymakamlığını ziyaret eden Vali  Demirtaş’ı Kaymakam Abdullah Huzeyfe Çakmak ve kamu kurum ve kuruluş müdürleri karşıladı.

Kaymakam Abdullah Huzeyfe Çakmak’tan ilçenin genel durumu hakkında bilgi aldıktan sonra Ömerli Belediyesini ziyaret eden Demirtaş,  Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ’dan süren çalışmalar ve yapılması planlanan projeler ile ilgili bilgi aldı.

Daha sonra Demirtaş, ilçede yapılması planlanan çalışmalarda gerekli koordinasyonun sağlanması amacıyla Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ ve Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlıklarının katılımıyla koordinasyon toplantısı gerçekleşti.

Çalışmalarda vatandaşların memnuniyetinin dikkate alınmasını isteyen Demirtaş, ilçede yürütülecek yatırımların kısa sürede tamamlanmasının koordineli çalışarak mümkün olabileceğine vurgu yaptı.

Belediye ziyaretinin ardından ilçedeki çarşıyı gezen Demirtaş esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

Demirtaş, daha sonra tarihi çarşı, yapımı süren yol çalışmasını, ilçe otogarındaki çalışmaları ve yapılması planlanan Hükümet Konağı arazisinde incelemede bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Belediye 24.09.2020 13:27:00 0
Belediye

İş Sağlığı ve Güvenliği Toplantısı Yapıldı