Kızıltepe Cumhuriyet Meydanında Yenileme Çalışmaları Başladı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi, Kızıltepe ilçesinin en önemli ticaret ve buluşma noktası olan Cumhuriyet Meydanı’nda yenileme çalışmaları başladı.

Mardin Büyükşehir Belediyesinden Yangın Söndürme Çalışmalarına Tam Destek.

Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ile Çevre Koruma Kontrol Daire Başkanlığına bağlı ekipler, Antalya’da devam eden orman yangını söndürme çalışmalarına destek olmak için yola çıktı.

Mardin'de feci kaza: 1 ölü, 2 yaralı

Mazıdağı ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

İhtiyaç sahibi çocukların bayramlığı Mardin Büyükşehir Belediyesinden

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş’ın talimatları doğrultusunda, Mardin Büyükşehir Belediyesi kent genelinde, ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık giysi ve ayakkabı hediye etti.

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Gözler kritik saate çevrildi

Kurban Bayramı'na az bir süre kala tatilinin kaç gün olacağı merak edilirken, gözler kritik kabine toplantısına çevrildi. Bugün gerçekleşecek olan kritik toplantıda Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağı netlik kazanacak.

Mardin'de Foto Maraton 2021 Heyecanı Başlıyor

Mardin’in tarihi, kültürel ve doğal zenginliğini ulusal ve uluslararası alanda tanıtımını sağlayacak “Mardin Foto Maraton 2021” 23-26 Eylül tarihlerinde düzenlenecek.

Mardin’in dört bir yanında yol çalışmaları devam ediyor

Mardin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, dört bir koldan kent genelinde başladığı yol çalışmalarına hızla devam ediyor.

Mardin Yeni İl Emniyet Müdürü Kim Oldu?

Emniyet Müdürleri kararnamesi yayınlandı! 43 ilin Emniyet Müdürü değişti. Peki Mardin Yeni İl Emniyet Müdürü kim oldu? Mardin'den önce nerede görev yapıyordu? İşte Mardin İl Emniyet Müdürü biyografisi.

Türkiye'nin enerji haritasında 'yeşil'in payı artıyor

Türkiye'nin elektrik kurulu gücü 97 bin 377 megavata ulaşırken, yenilenebilir enerji kaynakları 50 bin 990 megavatla bu kapasitenin yüzde 52,5'ini oluşturuyor.

Temmuz ayı ile birlikte kültür ve sanat etkinlikleri başlıyor

Mardin Büyükşehir Belediyesi, İçişleri Bakanlığınca yayınlanan yeni normalleşme tedbirleri kapsamında temmuz ayı içerisinde kültür ve sanat etkinlikleri düzenleyecek.

Mardin'de "Rus Avangardı. Sanat ve Tasarımla Geleceği Düşlemek

MARDİN (AA) - Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi, "Rus Avangardı. Sanat ve Tasarımla Geleceği Düşlemek" sergisini sanatseverlerle buluşturdu.

Fırat'ın suyu Mardin'in bereketli topraklarıyla buluşacak

Atatürk Barajı'ndan alınan suyu Şanlıurfa'dan Mardin'e taşıyan 221 kilometrelik Mardin-Ceylanpınar ana kanalının tamamlanmasının ardından depolama tesisi ve şebeke çalışmaları hız kazandı.

İçören-Ormancık-Akyürek Grup Yolu tamamlandı

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından Savur ilçesi İçören-Ormancık-Akyürek Grup yolunda başlatılan çalışmalar tamamlandı.

Eti Bakır, 9 işletmesindeki su ve karbon ayak izini çıkardı

Cengiz Holding'in iştiraki Eti Bakır AŞ, 9 işletmesine ait su ve karbon ayak izini çıkardı.

Mardin'de "Rus Avangardı.Sanat ve Tasarımla Geleceği Düşlemek" sergisi açıldı.

MARDİN (AA) - Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi, "Rus Avangardı. Sanat ve Tasarımla Geleceği Düşlemek" sergisini sanatseverlerle buluşturdu.